Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Malowidła Ani na naturalnych pazurkach :) zapraszam :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-17, 14:50   #3437
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Malowidła Ani na naturalnych pazurkach :) zapraszam :)

Cytat:
Napisane przez Anka :) Pokaż wiadomość
no a ja to w końcu kupiłam. Tez mam taki kolor jak Ty. nie powiedzialabym, że mój to bialy, tylko taki lekko kremowy ecru ale to nie taka znowu duża różnica ale paseczki chyba mam cieńsze

dawaj nowe pazurki
i fajnie to widziałam je, takie ecru, ja mam białe białe, ale paski duzo grubsze (niestety)

a dobrze trafiłaś

na pewno nie dla każdego, nie każdy lubi neonowe kolory, a co dopiero połączenie 5 różnych
ale wiecie że ja lubię różne dziwactwa na paznokciach także no
takie wakacyjno-wypoczynkowe

strasznie się namęczyłam ze zdjęciami i obróbką, więcej nie dam rady zrobić ;/
od kciuka:
zielony - kompletnie nie do uchwycenia, jest ciemniejszy ale neonowy 4 warstwy i nadal dosyć widać końce (myślę że super byłby na jakiejś bieli)
żółty- też 4 warstwy i też widać końce, ale mniej, tak ciut ciut też go widzę na białej bazie
róż - jasny neonek, chyba trochę cieplejszy niż na zdjęciach, 2 warstwy
pomarańcz - 3 warstwy, ale dwie tez dają radę, ten znowu chyba chłodniejszy na żywo, daje nieźle, taki jasny pomarańcz
i taki hmm chyba czerwony ale ma troszkę rózu i troszkę pomarańczy, 4 warstwy nadal widać końce, ale przy tym kolorze to najmniej przeszkadza, jako jedyny ma satynowe wykończenie i ma delikatny shimmer, widoczny tylko w bardzo mocnym świetle sztucznym.




lakiery:
Safari bez nr
Vollare avanti 99
Vipera HL 816
Vipera HL 819
Glamour bez nr
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg neon skittles.jpg (56,2 KB, 58 załadowań)
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując