Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-31, 12:54   #224
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Bardzo mi się podoba taka wersja wesela. Moja kuzynka właśnie takie zorganizowała i wszyscy chwalili ją za świetny pomysł. W ogóle ta dziewczyna ma głowę na karku i cały ślub zorganizowała bardzo tanio. Sukienkę kupiła w lumpeksie (!), oddała do przerobienia i wyszło pięknie! Koronkowa, granatowo-kremowa sukienka w stylu retro z idealnie dobranymi dodatkami - wyglądała zjawiskowo. Weselny obiad zorganizowany był w przytulnej restauracji, gdzie podano przepyszne jedzenie (zupę-krem brokułowy wspominam do dzisiaj), a alkoholu była symboliczna ilość. Mieszkanie też mają teraz urządzone pięknie, a taniutko - kupują meble na giełdach itp. za śmieszne kwoty, a potem sami przeprowadzają ich renowacje (śliczna komoda za 5 zł mnie rozłożyła na łopatki). Zazdroszczę im zdrowego rozsądku, zapału i zmysłu artystycznego.
Wow! podziwiam ją! Niektórzy to mają talent i dar do takich rzeczy.
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
taaaaaaaa. łącze się z Toba w bólu
i niech mi ktoś jeszcze powie, że wesele jest dla państwa młodych..... skoro muszą je wyprawić, żeby zadowolić innych a nie siebie.....
Będzie trudno ale trzymam kciuki za wypracowanie rozsądnego kompromisu!
Dokładnie! Damy radę
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora