Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-04, 11:27   #4973
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Anngeli - o rety, widze ze chwiejna jestes. Ale przypomnij sobie, jak ostatnio pisalas, ze upalilas sobie kosmyk wlosow - dla mnie to znak, ze Twoje wlosy juz ledwo zipia... Wiesz co, postaraj sie myslec w ten sposob, ze niezaleznie od koloru wlosow jestes atrakcyjna dziewczyna. Mi sie wydaje, ze Ty biegasz za jakims idealem i myslisz "z tym odcieniem bede wygladac jeszcze lepiej", ale to nie tak. Jesli chcesz sie lepiej poczuc to zainwestuj moze w jakis ciuch, kosmetyk, kolczyki itp., ale zostaw juz te wlosy bo je zakatujesz na smierc! Lepszy zly odcien niz siano na glowie!!!
Nojo - faktycznie, oba zdjecia wygladaja jak zupelnie inne wlosy. Kurcze, ale fajnie! Tez bym z checia ciachnela, ale mi nie pasuje zadna krotka fryzurka. Szkoda, bo chcialabym poczuc juz tylko moje wloski... No i tez sie nie lubie czesac wiec byloby praktycznie...
Nojo i Kaguya - mam pytanie, bo zdaje sie, ze obie chcecie zapuszczac - jaki macie plan na "fryzure przejsciowa" pomiedzy krotkimi a dluzszymi wloskami?
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora