Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - OCM - Metoda czyszczenia olejem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-15, 10:32   #2713
Kaira McLilian
Przyczajenie
 
Avatar Kaira McLilian
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez madzioha Pokaż wiadomość
A kto powiedział że nie można? czytałam multum na temat tej metody min. makeupalley i oglądałam równie dużo materiałów min. na youtube, olej to olej, nie ma nienaturalnego oleju, jest tylko różńa metoda jego pozyskiwania (bardziej naturalna i mniej) która powoduje, że olej traci mniej swych naturalnych składników i właściwości i tak się dzieje np. podczas tłoczenia nierafinowanego. U mnie świetnie się sprawdza taki zwykły rafinowany olej jakim jest kujawski, chociaż próbuję różnych mieszanek.
Nie mam problemów z wielkim wysyfieniem i widzę wielką poprawę, więc widać że ta mieszkanka jest skuteczna i się u mnie sprwadza
Zdaje mi się, że kilka stron ktoś pisał, że Olej Kujawski to największy syf i stanowczo odradza, bo jest w nim za dużo ulepszającej chemii. Trzeba odszukać w wątku.

Dziewczęta, ja korzystałam z tych ściereczek z Biedronki i nie polecam, jeśli ktoś ma bardziej wrażliwą skórę. To raczej nie jest prawdziwa mikrofibra, zdziera stanowczo zbyt dużą ilość naskórka jak na OCM, miałam po niej okropny wysyp (jestem pewna, że to po niej, bo nie zmieniałam mieszanki ani diety). Za to mogę polecić jasnozieloną ściereczkę z mikrofibry z Rossmanna, jest dużo delikatniejsza. Kosztuje bodajże 5.99 zł, w opakowaniu jest jedna sztuka, ale ja ją przecinam na pół. Napisy są na niej po niemiecku, jest naprawdę delikatna.
Kaira McLilian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując