Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-15, 17:50   #691
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Mgieeełkaaa!
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość

Mgiełka
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Mgieeeełkaaaaa <tak tuli że aż dusi> Moooooojaaaaa uradowalaś me serce!
Też Was tulę Chyba miałam jakiś poważny spadek formy i ten spam na 20 stron zaćmił mi możliwości percepcji - przeciez jak bym się bez forum zapłakała na śmierć, ja żyję forum

Postaram się co wieczór ogarnąć i jakoś to może będzie, zobaczymy w jakim tempie będzie przybywać stron. Lubię nasz spam bo zawsze można się dowiedzieć dużo ciekawych informacji od "znajomych dusz" to inaczej niż iść na inny wątek i pytać, szukać. Nie chciałabym żeby to się zmieniło!!! Ten wątek to skarbnica wiedzy nie tylko paznokciowej ale też włosowej, kosmetycznej, każdej niemal - tak ma zostać!
Tylko może niech to będzie w granicach rozsądku i jakoś sobie poradzę z nadrabianiem

A tutaj paznokcie z wczoraj
Joko cairo night + Wibo top brokatowy 143

(musze podpiłować kciuka bo znowu jakiś dłuższy i w ogóle kształt podrasować bo odrastają z zera i musze je na drogę migdałków wprowadzić )

Edit: ten brokat z Wibo jest piękny na czerni (na zdjęciu ten efekt umiera niestety..), to jeden z najlepszych zakupów jakie zrobiłam, mam też oczywiście resztę z kolekcji (różowy, zielony, złoty, srebrny..)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02697.jpg (21,4 KB, 53 załadowań)
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2012-07-15 o 17:54
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora