Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-14, 13:14   #3123
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ja bylam w 5 albo 6 rossach i nie ma w zadnym Evitka we wrocku patrzyla i tez nie ma Ja mam ostatni otwarty i tylko go wacham nie uzywam bo juz reszta na dnie zostala
Ja jeszcze zobaczę w Wałbrzychu, jak będę u rodziców. Tam chyba nie mieszka zbyt dużo Wizażanek, bo zawsze wszystko mają w drogeriach.

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
przyszła moje zakupy z Alverde i jutro zaczynam testowanie:
-samoopalacz
-balsam z jaśminem
-olejek na cellulit
-pilling na cellulit
- pianka do włosów

zobaczymy jak ten mój cellulit szybko zniknie
Super nabytki. Widzę, że teraz na wątku będzie wysyp zdjęć alverdziaków.

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Chcesz całą, nie otwartą mgiełkę?? Chętnie oddam, w szale zakupów kupiłam dwie i jednak mi nie odpowiada więc jedna leży i patrzy na mnie smutno

Dołączam do rozczarowanych Holistickiem, na początku mnie oczarował ale miłość nie trwała długo bo (nie wiem jakim cudem!!) mnie zapchał Gdyby nie to, byłby super..
Z Holistciem miałam to samo. Najpierw było fajnie, a potem nie dość, że mnie zapchał, to jeszcze podrażnił. Natomiast mgiełka stanowi dla mnie problem... Jest trochę kapryśna, ale nic tak dobrze mnie nie nawilża jak ona. Gdy tylko ją odstawiam, to zaraz mam przesuszoną cerę. Może ktoś mi poleci coś podobnego, co się mniej lepi i nie kosztuje fortuny?

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Odnośnie szamponu NS od tłustych - wczoraj, czyli drugiego dnia po umyciu, nie miałam włosów gorszych niz zwykle. Były naprawdę w niezłej formie, i nie były przetłuszczone (a bałam sie tego). Były klapnięte po nocy, ale to u mnie norma. Po pierwszym użyciu jestem..... hmmmmmm...... zachwycona
Dzisiaj miałam znowu uzyć NS do tłustych, no ale nie wytrzymałam i umyłam przeciwłupieżowym. On pachnie tak obłędnie ten zapach jest mi bardzo znajomy i nie potrafie go zidentyfikować. Dla wielu osób będzie po prostu pachniał jak szampon , ale mnie zauroczył Szampon przeciwłupieżowy tez jest taki mokry w użyciu jak wersja do tłustych i tez nie plącze włosów zostawiając wrażenie, że są super nawilżone. Widocznie taka uroda szamponów NS Boskie są


Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Rozumiem, ze DM zostalo ograbione do cna przez Grazke dla watkowych kolezanek Buuu nie trzymaj nas w napieciu bo nie damy rady dlugo wytrzymac Mam, nadzieje ze sie ujawnisz przed moim urlopem bo nie bede mogla wypoczywac spokojnie
Przyznaję się bez bicia, że też należę do winowajców...

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
bio2you:
- tonik do twarzy
- serum przeciwzmarszczkowe
- próbki kremów do twarzy i kremu pod oczy duże te próbki - po 5 ml

no dobra, lecę użyc toniku
Nieźle sobie dogodziłaś.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora