Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-25, 09:43   #787
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Martulka10000 Pokaż wiadomość
Nic konkretnie? Chyba już zmęczona jestem i niedowidze... Emilia przez cały wątek odpowiadala dzielnie na nasze wszystkie pytania...poleciła masę kosmetyków, tak samo z resztą jak inne dziewczyny a Ty na 9 stronie zadajesz takie pytanie? A przeczytalaś moze cały wątek? wątpie
Martulka, spokojnie, nie ma sensu się tak irytować

Cytat:
Napisane przez majorka:) Pokaż wiadomość
Kurcze piszecie o rozstepach ale nic konkretnie .Napiszcie co stosowac na nie,jakies szczegoly ,nzawy preparatow,kosmetykow.

Podajemy konkrety
. Poniżej cytuję Ci kilka wypowiedzi dotyczących konkretnych kosmetyków i zabiegów. A na przyszłość proponuję bardziej wczytać się w wątek, zanim skrytykujesz Pozdrawiam.

Cytat:
Napisane przez Iam Pokaż wiadomość
stosowałam jakiś czas RETIN A i ładnie wygładziło skórę pokrytą rozstępami, w niektórych miejscach te które były już białe zaróżowiły się z powrotem, to dobry znak, bo z takimi łatwiej walczyć.
ale nie miałam żadnego pieczenia czy też widocznego łuszczenia skóry podczas tej kuracji, możliwe że to powód stosowania przez cały czas CERKODERMU 15 czyli krem z mocznikiem 15 % i kwasem mlekowym.
do tego jeszcze LIPIDOEND w celu profiliaktyki i morską kurację z bielendy 2 x w tygodniu. jakieś tam efekty są, ale jeszcze daleko mi do zadowolenia, także będę nadal działać na wszystkich możliwych frontach.
teraz przymierzam się do kwasów 35 % AHA i kwasu migdałowego innego oraz będę chciała wybrać się na zabiegi laserem, chcę mieć fajną skórę na lato.
a czy ktoś kładł GLYCO A na rozstępy, jak tak to z jakim efektem??
Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
proflaktyka najwazniejsza, proponuje oliwke , ona swietnie nawilza i natłuszcza, uelastycznia skore, profilaktycznie mozesz , jak najbardziej
Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
Krem to:
Krem- żel na rozstępy
special body
pojemnosc 180ml a cena , ja płaciłam 15zł ale teraz widziałam u mnei w rossmanie za 10,99...używam od 3tygodni blisko..ale juz po tygodniu było widac zmianyja jestem zadowolona z niego
Cytat:
Napisane przez bezja Pokaż wiadomość
Witajcie,
chciałam Was spytać czy mając rozstępy można chodzić na saune na podczerwień?

stosuję teraz xerial30 (rano i wieczorem), skóra jest bardzo fajna w dotyku a le łuszczyć się nie łuszczy ,
pozatym stosuje jeszcze oliwe z oliwek, masaże i ciepło zimny prysznic,i varaderm bo miałam próbki na rostępy po wewnętrznej stronie łokci oprócz tego smaruję się po każdej wizycie w toalecie -tzn jak mam okazję się rozebrać balsam.
ogólnie to wygląda to tak
rano po ćwiczeniach

szybkie mycie +szorstka gąbka
potem peeling kawowy
mycie
suszenie
xerial+ masaż takim drewnianym czymś z kolcami
tak 2 razy dziennie

a jakieś 2 razy jak mi się przypomni to oliwką i trochę masażu
no i ten balsam

i nie wiem czy tego nie za dużo
a postępów nie widze (no ale robie tak dopiero od tygodnia )
jeszcze mam zamiar w folie spożywcza sie pakować
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując