Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.10
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-27, 21:26   #376
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Dzięki jutro z rana przyczajony tygrys mode on. Nie wiem kto to
Trzymam kciuki
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale ja je testowałam i one tylko tak groźnie wygladaja W rzeczywistosci łatwo sie nimi operuje, zwłaszcza tymi nowymi pędzlami duo fibre - nie da sie przesadzić z iloscia

A pytałas czy juz maja testery? Bo w pod koniec zeszłego tygodnia jeszcze nie mieli
Mówiłam, ze zestawy pędzli gorsze niestety. Ale jak ktoś sie uprze to może. Ja też musiałam kiedys kupić, aby sie przekonać.

Evening Rendezvous mi sie poodoba, ale podobna do czegoś co już mam, no i przecież mam bana na szminki Ale kusi mnie ten piekny fioletowy bullet, oj kusi

Ciagle mysle za to nad zestawem Stormy Pink + Macroviolet ... ten tusz mnie wkurza... jakby literkowy dawali, jak rok temu, to w ciemno bym brała.
A propo tych zeszłorocznych zestawów z PP, pedzlek dwustronny mi się połowicznie już sknocił - końcówka 209 do linera - był super przez poł roku, po czym sie rozcapierzył sam z siebie czego w tym kupionym ze stałej nie mam.
Testerów chyba nie mają Mówiły mi tylko, że dopiero co były szkolenia i nawet nie widziały wszystkich zestawów.

Ja tak trochę nudzę z tymi pędzlami, ale mam ograniczony budżet i muszę go dobrze rozplanować
Evening Rendezvous na pewno nie wezmę, skoro mam Up The Amp i Heroine. Jakoś mnie zniechęciła recenzja Kryśki Za to AFU muszę zgarnąć, szczególnie w tym opakowaniu Jaką polecasz do niej konturówkę?

Słabo z tym pędzelkiem... Widać większość masówek SE tak ma

Myślę nad czerwoną Lip Bag jeszcze, ale nie wiem po co mi następna czerwień
neath jest offline Zgłoś do moderatora