Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-09, 09:39   #2509
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Teoria mowi ze nie ale poniewaz ja sie teorii nie trzymam to mam lodowke i zaraz obok piekarnik. Nic sie nie dzieje, piekarnik jest przeciez zabudowany i plyta meblowa stanowi jakies ograniczenie przed cieplem. To podobo wzmaga zuzycie pradu w lodowce, ale mam wrazenie, ze ona sie bardziej grzeje jak slonce przyswieci niz od piekarnika.
Ogolnie to wszystkie zasady sa do kuchni idealnych, a takie nie istnieja - przynajmniej w blokach - wiec trzeba wybierac co jest dla nas wazniejsze. Dla mnie priorytetem byl piekarnik w slupku, zebym sie nie musiala schylac, a to bylo jedyne miejsce, gdzie mozna go bylo wstawic.


Podeslij jakis zarys kuchni z wymiarami i zaznaczonym gdzie woda gdzie prad to skrobne jakis rysunek ;-) Brakuje mi tego planowania

Lodówka obok piekarnika.
Pewnie nic by się nie stało, ale ja bym miała opory. To trochę tak jak ze skokiem przez rów.

Piekarnik.
A ja to właśnie wolę się nachylić. Jakoś bezpieczniej się czuję.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora