Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Max Factor - kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-24, 11:48   #29
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Max Factor - kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
z tego co ja wiem to ten miracle touch jest zly w uzyciu...znaczy sie latwo zrobic nim efekt maski i podkresla wszystkie suche skorki do tego jest dosc tlustawy moze zatykac pory i taki jakis nie wart kasy...no i panie w sephorze mowily ze jego moga uzywac tylko profesjonalistki bo ciezko sie go uzywa...mnie zniechecily te suche skorki i ze podkresla czesto nasze wady zamiast ich zakrywac zreszta ja sie napalam na podklad LP z max factora :P
Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
No coz, ja uwazam, ze Miracle Touch daje bardzo naturalny efekt, zeby osiagnac efekt maski trzeba by chyba nalozyc go bardzo duzo. Nie jestem profesjonalistka, ale uzywalo mi sie go bardzo latwo i przyjemnie, nie mialam zadnych problemow z aplikacja. Niestety odrzucila mnie od niego jego trwalosc, a wlasciwie jej brak, brudzil wszystko i bardzo szybko splywal z twarzy, a to go w moich oczach dyskwalifikuje.
Miracle Touch bardzo łatwo się używa i rozprowadza, a suchych skórek nie podkreśla. U mnie zdyskwalifikowało go wchodzenie w pory (ale teraz każdy podkład mi to robi, taka skóra niestety) i nienaturalny kolor, który kompletnie do mnie nie pasował, bo był za ciemny i za różowy.

A na temat tego, co "mądrego" mawiają panie w Sephorze można by napisać książkę.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując