Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jesienne Barwy...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-04, 19:56   #16
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Jesienne Barwy...

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
Jak zwykle bardzo mi się podoba. Wszystkie trzy makijaże są świetne, w ładnej kolorystyce.
Dziękuję za miłe słowa

Cytat:
Napisane przez linkaa1987 Pokaż wiadomość
Ja zawsze chętnie wysłucham
Ja z kolei pracować nie mogę,bo żyję z renty i zasiłku, jak podejmę pracę-stracę pieniądze. A uczę się weekendami. Też mam dość marnowania czasu, stwierdziłam, że nic nie osiągnęłam i nic w życiu mnie już nie czeka:| każdy musi się czasem wygadać
3maj się dzielnie
Kurcze to też nie masz za fajnie... Ja po prostu nie wiem co robić... w czasie studiów byłam taka dumna z siebie, jak je skończę to tyle drzwi się otworzy, tyle perspektyw... prawda i rzeczywistość okazała się brutalna i wróciłam na ziemię... Zaczynam żałować, że poszłam na studia, mogłam poczekać, pójść do pracy, zdobywać doświadczenie, a uczyć się zaocznie... Bo teraz zaczynam z czystą kartą i studia mi w niczym nie pomagają... Dodatkowo moja koleżanka od 1 września zaczeła pracę jako nauczyciel na stażu... Zarabia 713 zł... toż to porażka, w taki sposób w Polsce traktuje się wyedukowanych ludzi...

Cytat:
Napisane przez Karmenka Pokaż wiadomość
Najbardziej podoba mi się ten 1 - zgniłe jabłuszko tak?
Ale 2 pozostałe też super i kolory i wykonanie
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość
Cudowności, zawsze lubiłam twoje makijaże ponieważ sama mocno podkreslam oczy dlatego najpiękniejsze są dla mnie 1 i 3, drugie dla mnie tak nijako (ale wykonanie super) Po prostu CUDO.
OE, dzięki

Cytat:
Napisane przez antii Pokaż wiadomość
najpieknieszy to nr 1

czemu juz jesień...ja chce wiosne,lato ....
dziękuje Taka kolej rzeczy, teraz jesień, za chwilę zima...brrr

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
ja zawsze piekne perfekcyjne cieniowanie i jakie rzeski

co do nastroju to u mnie od 2 miesiecy kiepsciutko-przez pogode-slonca nie widzialam tylko desz i deszcz jak wolne to sie kisze w domu....................e hhhhhhhhhhhhhhh,czlowiek naprawde poczebuje czasem slonka-ja w tym roku w ogole nie nosilam nic krotkiego no chyba ze po domu

mowisz zes matematyk-podziwiam-ja z matmy noga ze ho ho-kiedys przy tablicy przy logarytmach kobitka wyrzucila mnie za drzwi bo chciala mnie pacnac w leb tak ja z rownowagi wyprowadzilam
Sylwuniu, dziękuję To gdzie ty jesteś, że słonka nie widziałaś, przecież lipiec był piękny Ja za to nie mam głowy do humanistycznych przedmiotów... Polski czy historia to dla mnie katastrofa Na studiach miałam jakieś pierdoły związane z pedagogiką i psychologią... nauka do egzaminów to dopiero była męka

Cytat:
Napisane przez Nelkaa Pokaż wiadomość
Bardzo podoba mi się 1 i 3 makijaż, jak zwykle cieniowanie perfekt, tylko ta nazwa do 1 mi nie pasuje, gdzie to "zgniłe"?
Dziękuję A zgniłe jest, bo takie brązowate
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując