Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-18, 08:42   #2470
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez karola_sz Pokaż wiadomość
Ja myślę teraz o jakimś żelu może z efektem chłodzenia, żeby te moje oczęta o tej 6 rano jakoś wyglądały. Jeno nie znam nic takiego.
jam zel harulonowy i rano na niego nakładam shiseido nawilzajacy własnie jest efekt chłodzenia

Cytat:
Napisane przez Orka Pokaż wiadomość
Święte słowa, dla mnie osławiony YSL to była totalna porażka, tym boleśniejsza że kupowałam w Sephorze. Już nawet miałam podejrzenia że mi podróbe sprzedali dalej mam

Właśnie sprawdziłam datę na błyszczyku Biothermowym i powiem Wam, że niezła purchawa (grudzień 2005 )

Dziewczyny napiszcie coś więcej o tym wspominamym cudzie na rzęski, już któryś raz się natykam na to, ale nic konkretnego nie znalazłam. Czy będę miała po tym rzęsy do nieba, gęste i piękne?

bmoniq czaruj czaruj, bo czekam jeszcze na dwie
dobrze że pojawiła się zła opiania na YSL a o mało nie przekonałam się bo nie lubię YSL po tym jak dostałam strasznego uczulenia. Ten osławiony specyfik to Clis Boster Lancome baza super jest tym bardziej cała biała ale teraz używam z czarna zakrętka tez dobra
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora