Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Palety z ebay , zamówienia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-15, 00:24   #1013
kasia_zla
Raczkowanie
 
Avatar kasia_zla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 236
Talking Dot.: 120 cieni paleta Ebay - wspolne zakupy?

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
dziewczęta....
ogłaszam wszem i wobec, że...

ĆWIRKA MA NASZE PALETY !!!!! : jupi:

edit:
Ćwirka bedzie na wizażu dopiero po 19


: jupi::j upi:



Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
tylko 2 się cieszą, że paletki są?

No ja troszkę opóźniona, bom dopiero do komputera siadła



Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
Prima Aprilis, Marwari żartowała

<JOKE>
Mam palety! Ale wiecie co jest najlepsze/najgorsze a już napewno najśmieszniejsze? Że nie ma na nich żadnej opłaty. ŻADNEJ. Trzymali miesiąc i nic. Nie rozumiem, nie wiem czemu, nie mieści mi się to w głowie.
To, że palety przyszły sprawia, że nie posiadam się z radości, ale brak opłaty, toż to totalna rozpusta dziewczęta

Cieszę się jak małe dziecko norrrrmalnie hip hip hura!



Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
Już możecie wpłacać 10zł za paczkę(bo wysyłam jako paczkę, bo jest ciężkie i poleconym by wyszło chyba drożej + koperta bąbelkowa za 1.45 zł i jeśli któras sobie życzy to naklejkę kieliszka, czyli "Ostrożnie szkło", ale nie wiem nie to kosztuje, chyba koło 5 zł, trzeba na str PP sprawdzić.

Ćwirko, to ja mam takie pytanie, czy była by możliwość wysłać paczuszkę jako priorytetowa? Bo ja już się doczekać nie mogę A no i kieliszek - ale to jescze w PW Ci napiszę przy potwierdzeniu, że poszedł przelew.

Odnośnie kieliszka, to chyba jest to - http://www.poczta-polska.pl/Uslugi/?...Kraj&PK=Szczeg

W tej chwili wyliczyłam w cenniku PP, że priorytet nadany na warunkach szczególnych wynosi 15 zł, no i plus ta koperta bąbelkowa, czyli wsio powinno wynieść 16,45 - zgadza się?

Czekam na info z niecierpliwością, żeby wysłać pieniążki
kasia_zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując