Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przenoszenie kosmetyków ze starego KWC na nowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-14, 09:37   #33
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Przenoszenie kosmetyków ze starego KWC na nowe

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
dzięki za odpowiedź. Niestety kilka produktów już nie będzie miało tego oznaczenia...

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
tam jest kilka rubryk na pojemność i cenę - można jak mniemam podać kilka wersji poj./cena
Tego też nie zauważyłam a miałam ze 3 płyny do kąpieli gdzie były pojemności 250 i 500 ml. Wypisałam jedną a w opisie rozpisałam... No nic, kto będzie chciał to doczyta.

Ja uśredniam, nie da się inaczej, bo z cenami płynów do kąpieli jest tak, że co sklep to inna cena wyjściowa. Teraz wchodzę na "NOKAUT" (zwłaszcza z rzeczami rzadziej spotykanymi" i szybciej idzie.

Co robicie z zapomnianymi kosmetykami? Mam np. mydełka w kostkach jakiejś "domowej" firmy (mało znanej nie to co Dove itp.) i np. mydło "orzeźwienie Maroka". W sklepie- "produkt niedostępny" ale nie wiem czy czasowo, bo im z Maroko nie dowieźli cudownych specyfików czy już z niego zrezygnowali?
Jeśli ostatnia recenzja była niedawno to zostawiam.

Ogólnie jestem za tym żeby nie przeszukiwać całego internetu w poszukiwaniu dostępności takich rzadkich produktów, bo to zajmuje masę czasu. Z innym produktem- byłam pewna, że wycofany a tu recenzja na jakimś blogu chyba z początku 2015... Jak myślicie?

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość

A mogłabyś napisać konkretnie przy jakiej kategorii mamy dodać jaki filtr?
"Kąpiel i prysznic" Mam bardzo dużo mydeł, z tymi do ciała nie ma problemu ale w pielęgnacji twarzy jest niedobrze. Wiele jest typowo dla tłustych, trądzikowych cer i "konsumentki" będą tego szukały a ja mogę tylko zaznaczyć : cera wrażliwa, normalna albo sucha.

Czy można też dodać kategorię "mydła i żele do rąk"? Byłoby to pomocne, ciężko przyporządkować podobne produkty, bo ogólna kategoria "mydła" kojarzy się z twarzą a np. taki żel dezynfekujący bez użycia wody to ani mydło ani żel pod prysznic...
Zgłosiłam ten produkt do dalszej moderacji ale pewnie podobne specyfiki się jeszcze pojawią.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2015-10-14 o 10:23
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora