Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przenoszenie kosmetyków ze starego KWC na nowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-16, 21:30   #51
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Przenoszenie kosmetyków ze starego KWC na nowe

Cytat:
Napisane przez Noor Pokaż wiadomość

Ja tam taguję I wymieniam zdjęcia na porządne No sorry nie mogę się wyzbyć moderatorskiej nadgorliwości... Zresztą przy tej okazji wyszło mi, że sporo kosmetyków ma zupełnie inne nazwy, bo zgłaszające nie widziały ich na oczy, widziały tylko malutką fotkę w internecie lub gazecie, na której nazwa nie była czytelna/widoczna
Takie są najbardziej irytujące. Pokazują się kosmetyki wystawione lata świetlne temu, pewnie jakaś dziewczyna przywiozła upolowany skarb z wycieczki zagranicznej, wstawiła, napisała recenzję w 2004 roku i tyle . Ani opisu producenta, ani właściwości ani składu... nic tylko jej opisik w 2 zdaniach w zgłoszeniu i mini foteczka z której nic nie widać.
Ja też wstawiam nowe zdjęcia, czasem wygrzebuję skąd się da chociaż odrobinę większe ale żeby było coś widać.

Taka mała prywata. Fajnie by było gdyby sera na końcówki wrzucić do oddzielnej sekcji. Siedzę u włosomaniaczek i to jest wiecznie poruszany temat, zwłaszcza teraz kiedy trzeba "się zabezpieczać"

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Noor Pokaż wiadomość
"Ochrona końcówek"
Dokładnie albo "zabezpieczanie końcówek", My tak to fachowo nazywamy
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora