Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rossali poszukiwania
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-29, 10:56   #46
Rossali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 478
GG do Rossali
Dot.: Rossali poszukiwania

Dziękuję bardzo dziewczyny za słowa otuchy. Każde dobre i serdeczne słowo pomaga patrzeć bardziej pozytywnie.
Co do mnie, to dzisiaj sie czuję już troszkę lepiej. Wyjrzało słoneczko, więc może i ja wystawie nos na dwór (ostatnie dnie przesiedziałam w domu).
Co do rodzinki, to sytuacja bez zmian - niepewność i oczekiwanie na badania.

Cieszę się, że kolczyki przypadły Wam do gustu. Powiem nieskromnie, że mi też się podobają Tylko jakoś te bigle nie do końca mi pasują.

Przy okazji pytanie... nie mam zbyt dużego doświadczenia ze srebrem i swarkami, gdyż do tej pory to głównie na posrebrzakach pracowałam, dlatego mam do Was prośbę o pomoc w wycenie wczorajszych kolczyków. Przeglądałam ceny srebrnych kolczyków z kryształkami Swarovskiego w różnych galeriach i przyznam, że ceny są bardzo zróżnicowane. No i zgłupiałam, kompletnie nie wiem, jak te wycenić. Myślałam o 65 zł, ale nie jestem do końca przekonana, czy to odpowiednia cena. Napiszcie, jak Wy sądzicie. Nie za duzo?? Kryształek ma 16mm (wogóle zakochałam sie w tym kolorze ) a granat 4,5 mm. Długość całkowita kolczyków 55 mm. HELP!!

Olcia, sztyfty są od Jubilexa -> http://www.jubilex33.pl/Baza_Kolczyk..._2szt-920.html

Tito, cieszę się bardzo, że do mnie zajrzałaś
Rossali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując