Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-19, 16:52   #2151
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
a ja z kolei muszę się "pochwalić" czymś , co nie jest godne pochwały Wczoraj czekając na autobus weszłam do Rossmana i przeglądałam farby .. już bym chyba jedną chwyciła , gdyby nie fakt, że interesujący mnie kolor był tylko z serii Palette...
Podrzuce Wam po Nowym Roku zdjęcie mojego odrostu i poproszę wówczac o radę. Żeby po ponad poł roku oodrost był tak krótki, to przechodzi wszelkie pojęcie Zastanawiałam się czy dałoby się jakoś farbą zblizyć przynajmniej kolor farbowańców do natury , przynajmniej jakoś stonować kolor, bo inaczej chyba naprawdę już nie wytrzymam ... W niektórych miejscach odrost ma 4 cm (a to już 7 miesięcy !!! )
powiem Ci, że u mnie odrost w niektórych miejscach też jest mega, krótki mimo, że u mnie też minęło już ok. 7-8 miesięcy od ostatniego farbowania, ale po długości widzę, że włosy urosły, więc nie wiem jak to możliwe wygląda tak jakby farba od góry spływała na naturalki
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora