Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Projekt denko cz 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-20, 11:30   #2362
Andzia _27
Wtajemniczenie
 
Avatar Andzia _27
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Wiadomości: 3 011
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
denko kremu Nivea


---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Anna_Konda Pokaż wiadomość
11. Próbka Idealist Estee Lauder
12. Próbka kremu pod oczy Lancome

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Po dobrym początku miesiąca teraz idzie mi okropnie powoli...

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka


Czasem tak wlasnie jest. poczatek ekstra denka leca, a pod koniec juz nie lub na odwrot. ale nie ma co sie przejmowac

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Denko nawilżająco-rozświetlającego kremu AA. Nawet szkoda, bo był fajny. Mam w zapasach krem z Alverde, ale zostawię go na wiosnę. Na razie wykończę jeden krem z Avonu, a na zimne dni kupię chyba coś bardziej treściwego.

tez na zime musze sie w krem zaopatrzyc

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez brulionbebeb Pokaż wiadomość
Niestety nie pomogę Ci moja mama jest tak kosmetycznie nieświadoma, że nie miewa absolutnie żadnych opinii. No chyba, że coś jest naprawdę beznadziejne. O micelu mi nie narzekała, więc chyba był w porządku, ale... to moja mama Ona jeden krem zużywa rok
hehe, no jak nie narzekala to chyba ok jak sie samemu nie wyproboje to sie nie przekona, moze wyprobuje go.
moja mama znow opinie potrafi wystawic kosmetyku

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
denko maski bingo spa arganowej


---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
zużyłam suchy szampon Schauma


---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Na dniach zużyłam:
- Logona Repair szampon odżywczy z miłorzębem japońskim miniatura
- Alterra Orchidee krem pod oczy przeciwzmarszczkowy


---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Anna_Konda Pokaż wiadomość
Moje kolejne próbki:
13. Olay Total Effects na noc
14. Vichy Idealia
__________________
2014
książki -
filmy - 1



"Osoba, która jest twoją pierwszą miłością, kradnie ci serce. Osoba z którą pierwszy raz w życiu się kochasz, kradnie ci duszę. A jeżeli w jednym i drugim wypadku jest to ten sam człowiek, czeka cię marny los."

Andzia _27 jest offline Zgłoś do moderatora