Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-06, 08:47   #2222
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Mam zdjęcia, ale średnie... bardzo
Pod spodem jest rażący neon.
Aga chyba też wiem komu oddałaś Evelinka 939 Malowałam nim już wcześniej, ale ciągle pozostaję pod jego i 931 urokiem Bez wahania powiem - to najlepsze w obsłudze kremy jakich używałam Aplikacja to coś cudownego. Kolor też ma zachwycający i chyba trzeba będzie zrobić mi zapas
Bardzo mi się podoba!
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
A na początek mani:
Genialne
Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Ładna jest... ale i tak wolę Cię w jasnych kolorach.
Haha,dzięki
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
byłam dzisiaj u znajomej kosmetyczki, zapytać się czy da się coś z tym zrobić i zapisała mnie na poniedziałek to chyba najlepsze wyjście, bo reszta się trzyma świetnie, tylko ten jeden ucierpiał podczas porządków
pociesza mnie tylko to, że to faker u prawej dłoni, jakby to była lewa to bym się pochlastała
Daj znać jutro co i jak
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Choinkowa zieleń nie? Ładny jest na pewno, a sama wiem jak cięzko focic takie lakiery. Nigdy nie jestem zadowolona z tego co mi wyszlo.
Troszkę choinkowa jest
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
No i nastał czas, by moje wypociny pokazać Byłam zadowolona z tego mani, ale tasiemka mnie wqrwiała, bo się odklejała trochę przy końcach. Na blogu też jest
Zakochałam się! cudowne!
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Chu bardzo ładnie Ci w tym jasnym marmurku w ogóle wyglądają super!
Chu czerń, o tak, tak OBS
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Chu na zdjęciu też dobrze się prezentują bardzo lubię złoto z jasnymi kolorami
Chu kocham takie ciemne zielenie oglądać
Zbiorowo dziękuje
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora