Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-06, 09:44   #2223
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
OOO! Dzięki
Poszukam może jak sie Aga lub Mgielka pojawią to napiszą gdzie swoje zdobyły
Mi takie mniejsze szablony robił gość z Allegro u którego zamawiam zazwyczaj paski do french'a. Tylko to własnie takie małe szabloby paskowe, nie robil mi takich jak na tym filmiku - całopaznokciowych.

Tutaj widziałam coś takiego: BPS
aleee cena za 12 sztuk..


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ekhm... no to R.I.P. migdałki
uuuuuła... mi się właśnie zazwyczaj cos takiego dzieje. Tylko w pewnym momencie działo się nawet przy mikro uderzeniu czu nadgięciu płytki i stwierdziłam, że to z przesuszenia.. Ty pewnie mocno uderzyłaś.

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Mam zdjęcia, ale średnie... bardzo
Pod spodem jest rażący neon.
Piękne! Ale i tak czekam, aż będziesz miała humor na ciemniuchy i zrobisz

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
BOSKIE.
Dziękuję fajne, bo takie na szybko.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
cudne


---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Jeszcze nie kupiłam pierwszego setu do stempli CA, a już wyszedł drugi. I to jesienny. I oczywiście muszę go mieć. Nie no ja się załamię. A zaraz potem zbankrutuję.
Widziałam właśnie i myślę intensywnie czy muszę go mieć.. wolałabym kremy bo tak na prawdę większość zwykłych metalicznych lakierów nieźle stempluje dylematy, dylematy..

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Hejo

świetne mani proste i efektowne
Dalej nadrabiam Dzięki, miło że Wam się spodobało!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
hej! mani super śliczny ten granat
Super Noooo ten granacik bardzo, bardzo ładny!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Śliczności jak zawsze Mgiełcia jak kiedyś u Ciebie zobaczę jakąś niedoróbkę to chyba zejdę z tego szoku

Nie zrobiłam- jakoś mi się tak moje dłonie w tym lakierze solo podobają- zostawiłam w spokoju
Miło mi bardzo! Eeeeee weź bo ja będę w strachu żyła, że jak mi coś nie wyjdzie to ktoś gdzieś zejdzie

Ooo szkoda... lubię Twoje tuningi

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
dżem z bobra
moje grupy ruszają powoli, więc będzie mnie malutko pewnie, ale chociaż się obślinię oglądają paznokcie
Cześć Gdzieś ty była jak Cię nie bylo!?

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
No i nastał czas, by moje wypociny pokazać Byłam zadowolona z tego mani, ale tasiemka mnie wqrwiała, bo się odklejała trochę przy końcach. Na blogu też jest
Ale cudowne!!! Bardzo mi sie podoba! Nooo tasiemka jak na końcówne to się może zadzierać. Ja ostatnio robiłam wszerz to nawet nieźle się trzymało.
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora