Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-06, 17:49   #2233
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
No i nastał czas, by moje wypociny pokazać Byłam zadowolona z tego mani, ale tasiemka mnie wqrwiała, bo się odklejała trochę przy końcach. Na blogu też jest

fajnie to wyszło takie połączenie jasności i mroku, podoba mi się


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Miau chcę tego GR, cudo! 04, zapamiętać

Miau minuta ciszy dla migdałków

nie dziwię się, ma piękny odcień i z miejsca się zakochałam

nie płakaj, jutro idę położyć na niego żel, resztę trochę podpiłowałam, byndzie dobrze


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
uuuuuła... mi się właśnie zazwyczaj cos takiego dzieje. Tylko w pewnym momencie działo się nawet przy mikro uderzeniu czu nadgięciu płytki i stwierdziłam, że to z przesuszenia.. Ty pewnie mocno uderzyłaś.

no przywaliłam niekiepsko... ale sądziłam, że się skończyło tylko na odpryśniętym lakierze, a tutaj zmyłam lakier i się okazało, że popękała mi płytka. wczoraj odpadł mi kawałek tej rozdwojonej, jakaś masakra... mam nadzieję, że jak zabezpieczę to żelem i trochę to zrośnie to wszystko już będzie okej


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
I maniutki z czasów upałów. (mam ogromny poślizg z zaległymi mani) Mgielka brokatowa ratowała życie, bo nic nie chciało współpracować.

oba cudowne! a makijaż drugi to po prostu cud-miód


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52670436]Oki,ja też mam mani Może się kojarzyć trochę ze świętami Bożego Narodzenia,ale jakoś miałam ochotę na takie połączenie.Standardowo prawa łapka wyszła gorzej [/QUOTE]


jeso, śnieg mi przed oczami spadł, dzwonki mi grają w głowie i majaczą mi się renifery ciągnące sanie
fajne, ale takie strasznie zimowe i... przygnębiło mnie
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora