Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-07, 07:18   #2237
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Nom, Smoke and Ashes (w butelce, bo na paznokciach S&A wydaje się być czarna), dlatego tak mi się podoba

Mogę tylko przytaknąć. Mam czasem wrażenie, że ludzie nie potrafią trzeźwo myśleć, tylko wszystko na zasadzie: przeczytałam coś w internetach, to MUSI być prawda!1!!!1


Też mnie to zawsze zastanawia Nie mówię, że nie było ani jednego przypadku, gdzie nie bolało/piekło, a po zmyciu onycholiza, ale zakładam, że jednak 90% przypadków dawało jakieś wcześniejsze objawy Ale kto by się przejmował...

Wychodzi po prostu brak pomyślunku Tak samo piany odstaję, jak natykam się na recenzje lakierów - "do dupy, bo nie kryje po dwóch warstwach, więc daję jedną gwiazdkę całej marce... to nic, że przetestowałam jeden egzemplarz" Chyba zeszłam trochę z tematu

A państwowo?

O właśnie


To ja bym wcale nie piłowała, tylko właśnie jakoś go wzmocniła - żelem/ hybrydą, a uj


Mam zdjęcia, ale średnie... bardzo
Pod spodem jest rażący neon.
Aga chyba też wiem komu oddałaś Evelinka 939 Malowałam nim już wcześniej, ale ciągle pozostaję pod jego i 931 urokiem Bez wahania powiem - to najlepsze w obsłudze kremy jakich używałam Aplikacja to coś cudownego. Kolor też ma zachwycający i chyba trzeba będzie zrobić mi zapas



Który to z Eveline ?
Mimo, że wolę ciemne kolory w tym się zakochałam! Ile warstw masz?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora