Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-07, 08:35   #2243
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Viv i jak z paluchem? schodzi już siniec?
ubawiłaś mnie historią o Warholu, a tu Savina
Cześć Malinko
Mija dwa tygodnie od odciśnięcia i faktycznie siniec zaczyna przygasać Ale na początku zeszłego tygodnia wyglądał jak plauch-zombie 1/3 było sinoczarna, ale to naturalny proces gojenia się sińców także nie panikowałam Dobra wiadomość jest taka, że rośnie (wiadomo, malutko jak to paznokcie u stóp) i jak na razie bez zniekształceń
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Viv Jumpki tęsknię za nimi, jak mogli je zmienić
jeśli o neony chodzi, to raczej normy są inne było, że nie malować paznokci naturalnych przecież z Lovely czy tam Wibo
piękne labutkinki z dodatkiem kiczu w postaci neonu podróby jakieś

Skończyłam! Jestem cudowna jak woda z Lichenia
Ojj tak Niby sporo kolorów przeszło do następnych kolekcji, ale dziwnym trafem akurat nie te najbardziej unikalne, na których najbardziej mi zależy
Bo to lobutiny z chińczyka

Brawo, podziwiam
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52666096]Bardzo mi się podoba!
[/QUOTE]
Dzięki
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Piękne! Ale i tak czekam, aż będziesz miała humor na ciemniuchy i zrobisz
Dzięki Kiedyś na pewno
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
I maniutki z czasów upałów. (mam ogromny poślizg z zaległymi mani) Mgielka brokatowa ratowała życie, bo nic nie chciało współpracować.

Na blogu makijaże do kompletu
Mani fajne, ale makijaże to mnie zachwyciły
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52670436]Oki,ja też mam mani Może się kojarzyć trochę ze świętami Bożego Narodzenia,ale jakoś miałam ochotę na takie połączenie.Standardowo prawa łapka wyszła gorzej [/QUOTE]
Ta czerwień jest boska Pazurki takoż, ale całość mani jakoś mi nie podchodzi tym razem
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Ale ładnie


A ja znów kształt zmieniłam


Kwadraty? Pokaż
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Mam Misslynka. ale kolor przekłamany - ona bardziej zielony jest. Na blogu też jest.
Mam ślinotok, cudowna
Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Który to z Eveline ?
Mimo, że wolę ciemne kolory w tym się zakochałam! Ile warstw masz?
Eveline MiniMax 929, dwie warstwy do pełnego krycia.
Na pierwszej stronie tego podforum, na samiuśkiej górze stoi wpis od moderatora, żeby usuwać zdjęcia z postów
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Suuuper mani!
Pięknie dziękuję
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora