Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-07, 12:12   #2247
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
maniutki super, takie subtelne
i makijaże też tylko w jednym bym bardziej kreskę dolną roztarła
Tak zdecydowanie delikatesy Aaaa mogłam, mogłam ale jakoś nie zwróciłam na to uwagi

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Twinkled T mają różne wymyślne wzory, ale ceny zabójcze.

W sumie mogli zrobić wersję metaliczną i kremową każdego koloru... na szczęście dla mojego budżetu nie wpadli na ten pomysł.


Maniutki bardzo się podobają, nie ma to jak prostota. Ale makijaże to już w ogóle cudowne!

Dla mnie wrkusz czegoś takiego powinien kosztować tak jak moje paski do frencha - 3-4zł :/ Nie więcej, bo to przecież jednorazowe jest na litość boską!


Ja bardziej na kremy poluję, ale boję się że mogę żałować że tych metalików nie wzięłam.


Ojej dziękuję Bardzo fajnie mi to słyszeć!


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52670436]Obydwa mani i makijaże świetne

Oki,ja też mam mani Może się kojarzyć trochę ze świętami Bożego Narodzenia,ale jakoś miałam ochotę na takie połączenie.Standardowo prawa łapka wyszła gorzej
[/QUOTE]

Dzięki śliczne!


Faktycznie powiało Bożym Narodzeniem, tylko dla mnie jakoś tego sreberka za gęsto. Sama nie wiem..


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no przywaliłam niekiepsko... ale sądziłam, że się skończyło tylko na odpryśniętym lakierze, a tutaj zmyłam lakier i się okazało, że popękała mi płytka. wczoraj odpadł mi kawałek tej rozdwojonej, jakaś masakra... mam nadzieję, że jak zabezpieczę to żelem i trochę to zrośnie to wszystko już będzie okej

oba cudowne! a makijaż drugi to po prostu cud-miód
Ojjj to ja nawet jak lekko cokolwiek, to zaraz miałam takie pęknięcia z wierzchu.. Przy takim silniejszym uderzeniu to w sumie nic dziwnego.. dobrze, że nie odpadł całkiem.


Oooo nawet się nie spodziewałam, że tak Wam się spodoba. Dzięki!


Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Jakie cudowne! Uwielbiam takie delikatne mani! A makijaże świetne
To fajnie, że udało mi się trafić w gusta

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Mam Misslynka. ale kolor przekłamany - ona bardziej zielony jest. Na blogu też jest.
aaaaaaaa jaki piękny!!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Podoba mi się to, ze te romby są pogięte. Takie stare jakby


Ten drugi maniek bardziej mi się podoba, ale oba fajne. Makijaże mnie zaskoczyły, bardzo delikatne jak na Ciebie. Super
Prawda? Mi też się to bardzo spodobało. Nie wiem co tak na nie wpłynęło, bo na arkuszu były gładkie. Może top coat coś im zrobił. Przypominały mi folię aluminiową tylko złotą


Na zdjęciach też mi sie bardziej ten beżowy podoba, ale na żywo ten pierwszy ciut inny był - ładniejszy. Hehe faktycznie jak na mnie to dość jasne makijaże, ale wbrew pozorom zazwyczaj własnie takie noszę. To na większe wyjścia, czy do zdjęć mam takie udziwnione/ciemne/kolorowe. Tylko te jasne nudziaki żadko na bloga trafiają bo wydaje mi się, że są na jedno kopyto i takie nudne


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Baardzo podobają mi się te naklejki


Mgiełko, gdyby podeszwy wymagały cierpliwości, to na pewno bym ich nie zrobiła
Naklejkom jest bardzo miło


Hehe może jakbym spróbowała to bym inaczej spojrzała, ale wydają mi się dość pracochłonne.. opuszek trzeba zabezpieczyć itp.. zaraz bym miała wszystko pozalewane


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Mani fajne, ale makijaże to mnie zachwyciły
serio aż tak.. a ja zazwyczaj takich makijaży nie publikuję, bo wydaja mi się takie zwykłe..

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Manimam, napadło mnie na ciemną bazę.
Fiolet z Silcare
Fajnie to na ciemnej bazie wygląda
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora