Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-03, 16:22   #2498
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
To znaczy nawet po zmieszaniu tych podkładów kolor nie jest dla mnie. To wciąż za pomarańczowy odcień. Więc myślę że nie ma co pokazywać. To nie jest mój odcień.
Właśnie Butter Cream należy do tonu w ciepłych a ja mam raczej zimny odcień i myślałam o Deep Olive albo Raffia Cream.
Na pewno zamowie próbki

W ogóle jak się Pixie sprawuje, jesteście zadowolone?
Z innej beczki czy próbowałaś drogeryjnych podkładów np. z rossmana?
Wybierałaś najjaśniejsze odcienie, czy w ogóle były za jasne. Pomijając już, że pomarańczowe czy różowe?
Dużo dziewczyn wybiera minerały bo w podkładach drogeryjnych nie ma co szukać. Za ciemne, za różowe itp.
Lub dlatego jak wieść niesie, że poprawiają stan skóry (zdarza się)


Piszesz, że jesteś chłodna. Ale;
-czy chłodno-żółta (neutralno-żółta, ale w tonacji chłodnej)
-czy chłodna z domieszką różu (patrz na swoją szyję to do niej dopasowujemy odcień podkładu, twarz może być ciemniejsza, jaśniejsza, zaczerwieniona to zmienia obraz
-czy neutralno oliwkowa (beżowa-oliwkowa)


Raffia cream ma tony beżowo-różowe. Deep olive jest dla mnie nieosiągalny. Czyli celujesz w gamę neutralną.


aha Pixie ma spaczony poradnik kolorystyczny
Nie są ustawione po kolei poziomem jasności, trzeba czytać opisy poszczególnych odcieni.


Poza tym na wątku pixie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795553 są zdjęcia z odcieniami podkładów i wtedy widać co i jak.
Stron nie jest tak dużo.


Niestety po Twoim opisie, że jeden podkład jest za pomarańczowy, a drugi za różowy, i całość jest ble nic nie wynika.
Bo jak nie jest dopasowany nawet poziomem jasności to nie ma odnośnika.
A my nie wróżki, nie wyczarujemy odpowiedniego odcienia.

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2015-12-03 o 16:26
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując