Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ambasadorka Garniera – Ewelosy potyczki kosmetyczne
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-03, 10:12   #42
Ewelosa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 104
GG do Ewelosa
Dot.: Ambasadorka Garniera – Ewelosy potyczki kosmetyczne

Witajcie

No dzisiaj mamy świeto - imieniny miesiąca.

Ja już zrobiłam sobie maseczkę - a właśnie zapomniałam sie Wam pochwalic. Wczoraj kupiłam sobie tak zachwalaną przez inne dziewczyny maseczkę under 20 poprawiającą koloryt Dr. Ireny Eris - chociaż ja to ponad 20, ale co tam - zrobiłam i muszę powiedziec, ze faktycznie poprawia koloryt skóry, wydaje się on jakaś taka zdrowsza. Polecam ją Wam bo naprawdę warto.

Ocena *****

Usta

Rozpoczełam temat makijażu i została mi ostatnia grupa do przedstawienia opisania Wam. No niestety tutaj nie będzie zbyt dużo treści z prostej przyczyny - ja jakoś nie bardzo lubię malować usta. Nie wiem sama czemu bo jako kobieta świadoma swgo wyglądu i kobiecoście wiem, że powinno sie podkreslac usta gdyż bardzo często właśnie to one nadają charakteru całej umalowanej twarzy. Ale cóż tak juz mam

Nie powiem abym nie miała nic z kosmetyków do malowania ust - ależ są i takie w moim kuferku z kosmetykami.

Mam jedną szminkę Sephory w kolorze cielistym - takim zblizonym do mojego koloru ust i konturówkę do niej.

Ocena *****

Od szminek wolę błyszczyki - obecnie stosuje błyszczyk Make Up Factory w kolorze jasnego brązu (numer 07). Jest gęsty, wydajny i dobrze nawilża usta. Jest produktem który akurat świetnie się nadaje na tą porę roku.

Ocena *****

Latem stosowałam błyszczyki Jessici Simpson z serii Dessert Treats Tropical - pieknie pachną, są w ślicznych kolorach i co jest dodatkową zachętą do kupowania można je jeść - smakują całkiem dobrze . Jedynie co mi osobiście przeszkadzało to ich trwałośc a raczej jej brak.

Ocena ***
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg szminka.jpg (32,2 KB, 8 załadowań)
__________________
Kosmetyki to mój pierwszy świat, drugim są przepisy kulinarne, a nad mymi światami jest rodzina.

Cytat życia:
"Albowiem taki człowiek jest jakie myśli w jego sercu"
Ewelosa jest offline Zgłoś do moderatora