Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-14, 12:38   #465
JoanHalloway
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 80
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez kael Pokaż wiadomość
jestem też w trakcie testowania kremu antyoksydacyjnego - zamówiłam, bo nie znoszę aptecznych filtrów więc liczyłam na miłą odmianę. Co czas przyniesie to zobaczymy, ale pierwsze wrażenie bez rewelacji, czuję się tak samo 'niekomfortowo' jak po nałożeniu filtrów. Chyba po prostu muszę się do tego uczucia przyzwyczaić
Chyba zacznę podzielać Twoją opinię. Miałam zużyć do końca Estee Lauder i dopiero zacząć używać kremu antyoksydacyjnego, ale stwierdziłam, że EL zużyję na szyję, więc dziś rano znów nałożyłam krem anty. Skóra świeci się niemiłosiernie i zauważyłam, że jak przejadę po niej palcem krem delikatnie się łuszczy ? Nie mocno, ale jednak jakieś łuszczenie występuje. Nie wiem jeszcze jak krem będzie współgrał z makijażem, ale mam mieszane uczucia.. Mam dość kremów po których wyglądam nieestetycznie. Wieczorem by mi to nie przeszkadzało, ale rano wolałabym by moja buzia była względnie matowa a nie błyszcząca się jak latarnia. Nie mam skóry tłustej i nie wyobrażam sobie jaki efekt dałby ten krem na takowej cerze..
JoanHalloway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując