Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-14, 20:31   #472
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

dziewczyny miałam zdać relację więc zdaję

masło ze skrzypem-bardzo przyjemne, włoski po masce z tego masła i zmyciu są nawilżone, skóra głowy ukojona, zauważyłam też lepszy skręt , czy lepiej rosną? trudno powiedzieć, bo stosuję dużo rzeczy na raz, pachnie ziołowo i trochę jakby pomidorami

stosowane na twarz nawilża, pozostawia lekki film

mleczko jedwabne z keratyną---nie do końca przypadło mi do gustu, nakładane na sucho trochę usztywnia włosy (ja mam wrażenie przesuszonych i zlepionych włosów po tym mleczku), może obciążyć, za to zyskują na objętości wizualnie i w dotyku, ale tracą na miękkości (mam cienkie dość wiotkie), używam więc mleczka wieczorem przed porannym myciem włosów, albo kiedy wiążę i nie zależy mi na ich wyglądzie
do tego zapach "rosołku" jest średnio przyjemny i na moich włosach dość długo wyczuwalny

hydrolat rozmarynowy---stosuję go do reanimacji i nawilżenia loków, odświeżenia fryzury (np razem z żelem lnianym), czasem psikam twarz. Jestem z niego zadwolona, nic specjalnego nie robi, ale jest przyjemny w użyciu i ładnie pachnie

masło jojoba---dość lekkie, jednak zostawia delikatny film, działa doraźnie na suche partie twarzy, dobre do ust, skórek paznokci, też przypomina mi zapachem szklarnię z pomidorami , łagodzi podrażnienia
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2011-09-14 o 20:34
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując