Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-10, 20:10   #1312
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Melina Pokaż wiadomość
Naprawdę ciężko wyrokować co Ci może wyjść, a co nie, nie mając jakiegokolwiek zdjęcia Twoich włosów. W przypadku koloryzacji ma znaczenie nie tylko ich kolor, ale też stan, tym bardziej jeśli będziesz robiła kąpiel. Jeśli z jej pomocą podjaśnisz włosy są szanse na poziom 6, aczkolwiek powtórzę - dużo zależy od ich kondycji. Nie wystarczy że znajdziesz kolor farby taki jak chcesz, żeby mieć takie włosy W każdym razie proponuję Ci poszukać czegoś z poziomu 6, co jest odcieniem ciepłym, typu ciemny blond brązowy, czekoladowy etc... Wydaje mi się co prawda, że to coś pomiędzy poziomem 6, a 5 i można by się pokusić o ich zmieszanie, ALE po kąpieli rozjaśniającej wzięłabym szóstkę. Kolor i tak będzie się trochę wypłukiwał, więc lepiej w przyszłości włosy nieco przyciemnić, niż niechcący wrócić do zbyt ciemnego koloru.
W zasadzie zgadzam się z Meliną choć ja bym celowała w kolory typu natura/brąz + złoto (np. Koleston 6.03, 6.73 )
Cytat:
Napisane przez lwiatko5 Pokaż wiadomość
noo nikah, to 4 miesiące później to rzeczywiście wypłukane bo to blondzik typowy:P chyba w te 6 bede celowac tylko właśnie przed 6 mam objekcje, bo robie mamie 6.35 i ma kolor ciemny karmel włosy ykhm a nie chce takich jasnych...
Powiem tak - ZAWSZE możesz przyciemnić włosy bez żadnego albo z małym uszczerbkiem dla nich, natomiast jak wyjdą za ciemne to już kaplica, przejście do jaśniejszych zawsze wiąże się z pogorszeniem kondycji kudłów więc lepiej najpierw zrobić jaśniejsze ,a jeśli okażą się za jasne to dokupić ciemniejszą farbę i najpierw spróbować pół/pół , a jak dalej będzie za jasno to samą ciemniejszą
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując