Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-01, 10:24   #66
Natalie18
Raczkowanie
 
Avatar Natalie18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z daleka...
Wiadomości: 89
GG do Natalie18
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

Cudowne opowiesci Ja tez mam kilka swoich.kilka dni temu gdy tak sobie lezelismy w nocy i rozmawialismy,ja jak zwykle wkroczylam sprytnie na tematy slubow,bobaskow i wogole( nie to,ze mi sie spieszy,po prostu lubie sluchac jak moj TZ mowi,ze bede kiedys najpiekniejsza zona) .Rozmawialismy o malym domku,slubie i dziecku...i nagle cisza...Odwracam sie czy moj malu glupek przypadkiem nie zasnal ( gdyby tak zostal by porzadnie ogilany;D ),a On patrzy w sufit.Na pytanie co robi,mowi ze wlasnie wyobrazil sobie mnie w szpitalu,zaraz po porodzie z dzidziusiem na brzuszku....a potem tak mnie przytulil,ze walnelam glowa o sciane ( dalej w ramach przeprosin tez bylo milo ) ;D
Kiedys bylismy na pizzy i nagle dostalam smsa od faceta ktory strasznie sie do mnie przyczepil.Na poczatku chcialam byc po prostu mila i kilka razy zdarzylo mi sie odpisac mu,gdy pytal co tam u mnie itp.Moj TZ wiedzial ze takowy samiec istnieje,jednakze ufal mi i nie pokazywal nigdy swojej zazdrosci ( jest wogole z natury spokojny i niekonfliktowy).w owym smsie serdecznie mnie pozdrawial znad morza.Jednak moj TZ zaczal czytac inne smsy od niego na ktore ja wogole nie zwracalam uwagi,raz nawet zadzwonilam do niego zeby dal mi spokoj,bo to nie ma sensu.Byly tam takie smsy,ze w moim TZecie sie zagotowalo.nigdy nie widzialam go w taim stanie,wyszlismy z lokalu,zaczal krzyczec na mnie ze go zdradzilam,ze sie zawiodl....Czekalam az ochlonie i sie nie odzywalam,az doszlismy do ustronnego miejsca.Usiedlismy na lawce,a ja wyciagnelam telefon i kazalam mu czytac moja skrzynke odbiorcza.Widzialam ze powoli odczuwa ulge,poniewaz byl tam sms ktory napisalam do wielbiciela: 'Wiesz co,naprawde lepiej bedzie jesli ulokujesz swoje uczucia w kims innym.Nie chcialabym Cie zranic,ale ja mam wspanialego chlopaka,ktorego kocham i ktorego nigdy nie mam zamiaru zostawic....' Kiedy TZ to czytal rozplakal sie jak dziecko...lzy normalnie ciekly po jego twarzy...nie wiedzialam co mam zrobic wiec mocno Go przytulilam,a On powiedzial ze gdyby mnie stracil to wszystko stracilo by dla nie go sens... To chyba najwspanialsze momenty
__________________
Siostry z przypadku,przyjaciółki z wyboru...;-)

Leci mi juz 20-stka...


Od 1 paździenika w Poznaniu studentka
Natalie18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując