Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-24, 11:57   #1651
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie, na troszkę zniknęłamale już jestem i nadrobiłam wszystkie zaległości stronicowe

Strasznie się cieszę, że grono nam się tak ładnie powiększa
Witam: PiegiNaNosie, effa_j, iivii, milon, agat888, LeeLena, aaliyak, Balik

Widzę, że nie próżnowałyście i intensywnie nadrabiałyście postny marzec
Gratuluje przecudownych zakupów: 123sciri, cloche (Alverde! ), beeets, promolcia, zetuzetia ( łaaaaał jaki piękny zbiór!!! że też dopiero teraz się pochwaliłaś ), Klolcia, effa_j (uduszę własnymi rękami, że wcześniej się nie odzywałaś, Twój zbiór aż dech zapiera!! To ja poproszę o zaległe zdjęcia kolorówki i jeszcze raz witam serdecznie ), Anula, fiolka85, midusia86, magroltka (gratuluje ukręcenia własnego mazidełka do demakijażu, podziwiam! I powiem Ci, że Ty to kusisz Dziewczyno! Nie mam już sił opierać się olejkowi Khadi jak patrze na Twoje boskie włosy) Korah, vanilia1985, jp91, kijanka89, hola ola (ale rodzinkę przygarnęłaś ), iivii (masz piękne włoski, mi też bardzo podoba się ich kolor a tej ilości włosków baardzo Ci zazdroszcze ) Bralik, kasik71
Sami sobie szkodzą głupki Ale spokojna głowa, oni na tym najbardziej stracą

Zdjęcia Waszych włosów taaak motywują jak nic innego na świecie Wzięłam się za nie porządnie, wczoraj trzasnęłam sobie pierwszy raz olejek phenome wzmacniający cebulki i olejek Alverde do włosów z olejkiem arganowym, dzisiaj włoski mam bardzo błyszczące, gładkie, śliskie, lejące i odżywione, super.. tylko przyklapnięte Miała tak któraś z Was po olejku Phenome?

Po za tym spieszę powiedzieć, że mydełko Phenome my first bardzo mi się podoba, myję nim całe ciało i skóra jest bardzo dobrze nawilżona, zapach też jest delikatny, nie polubiłam się za to z tym drugim, miętowym.
Jeśli chodzi o Alverde to właśnie kończe szampon z avocado- to jest pierwszy szampon w życiu jaki naprawdę nadawał moim włosom objętość ale jednak po dłuższym stosowaniu troszeczkę przesuszał skórę głowy czego łatwo można było się pozbyć olejowaniem. Super też się pieni. Maseczka i odżywka z tej samej serii też są fajne ale zostawione na trochę dłużej

Tak kusicie, że już wiem, że moim następnym szamponowym nabytkiem będzie kuomaye do włosów suchych, szkoda tylko, że nie mają odżywek

Od początku postnego marca nic nie kupiłam więc nie mam się czym pochwalić.

I nie kupiłam Anulowej maseczki Wszystkie już wykupiłyście i będę brzydka!
Dałaś czadu Sama przyznam, że nie czytam zaległości w całości a raczej powierzchownie z braku czasu przeglądam, ale staram się ich nie mieć, natomiast Ty jesteś w pełni usprawiedliwiona




Testuję żel pod oczy chłodzący Phenome i muszę przyznać, że na razie jest całkiem niezły, usuwa worki i cienie pod oczami i nawilża, chociaż dość długo się wchłania i przy tym lepi, to po jakichś 20 minutach można spokojnie nałożyć make-up Fajnie usuwa zmęczenie, ten efekt chłodzący jest, ale nie jakiś silny.


Cameron, przypomniałaś mi, idę nałożyć olej od Anulki, na włosy, Sesę.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-04-24 o 12:10
Korah jest offline Zgłoś do moderatora