Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - AMILIE Mineral Cosmetics
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-11, 07:47   #32
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez jaxxxie Pokaż wiadomość
Wymaganie gratisów do próbek (zwłaszcza tych darmowych) to według mnie już trochę przesada. Też nie podobały mi się tak małe sample i to dziwne opakowanie utrudniające życie ale tak jak napisała ewalaa to początkująca firma, a propozycja, że wyślą na swój koszt darmowe próbki jest według mnie świeta! Nie spodziewałam się takiej reakcji. Mam nadzieję tylko, że same podkłady się sprawdzą
Otóż to! Jestem w tej kwestii przeczulona, podobna była poruszona w wątku Annabelle minerals i aż nie mogłam się powstrzymać, aby nie skomentować.

Co do samych produktów... Ja także otrzymałam moją przesyłkę i najpierw był zachwyt nad oprawą, potem zonk, jak zobaczyłam ilość prochów. Potem kolejny, bo wszystkie, nawet oliwki i goldeny, wydają mi się RÓŻOWE Nie wiem, czy tylko ja tak mam, ale serio, albo to dziwne mieszanki kolorystyczne, albo ja mam jakiś szalony odcień cery No a ilość nie bardzo pozwala mi na przetestowanie podkładów, jednak wydaje mi się, że niestety nie będą dla mnie. Jestem trochę zawiedziona. Nie tyle firmą, co właśnie tym, że znowu nie mogę nic dla siebie dobrać. Tym bardziej pokładałam większe nadzieje, iż to polski produkt. Chyba do końca życia będę skazana na mieszanie pigmentów.
Muszę jednak zwrócić honor firmie, gdyż, w moim odczuciu, podkład jest wydajny, bo nawet ta mikroskopijna ilość, która zdołała samodzielnie opuścić opakowanie, wystarczyła na zadowalające pokrycie twarzy. Resztę wydobędę przecinając folię na zgrzewie, o!
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując