Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-17, 20:39   #652
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez samplee Pokaż wiadomość
Pani Ewo jeżeli wydaje się Pani, że może Pani bez konsekwencji okłamywać i wprowadzać w błąd wizażanki, których opinie i recenzje Pixie bardzo sobie ceni to faktycznie się Pani tylko wydaje. Pani Ewo większość informacji zawartych w Pani wpisie jest obrzydliwie kłamliwych. Nie napisała Pani o tym że w korespondencji z Pixie, marka wyjątkowo ceni Pani recenzję ani też o tym co jest powodem podwyżki - choć takie informacje Pani otrzymała. Nie wiem dlaczego pisze Pani coś zupełnie innego do Pixie i coś zupełnie innego na wizaz. Tego typu zachowanie jest co najmniej niestosowne. Po ludzku jest nieetyczne.
Pani chyba pracuje w Pixie ;-)
To może ja jako osoba postronna, mająca mało do czynienia z wami zapytam i mam nadzieję, że uzyskam odpowiedź: dlaczego pędzel pixie podrozal tak bardzo? Czemu nigdzie nie było informacji o tym, że może podrozec? Czemu na waszej stronie w zakładce pędzel pixie nie było napisane że jego cena jest promocyjna?
Nie mam z wami do czynienia za bardzo, zamowilam jedynie kilka próbek, jednak wasza firma obserwuje od roku, szczególnie ten pędzel i nie było żadnych informacji o tym, że cena się może zmienić.

Wydaje mi się że to wprowadzanie klienta w błąd przez brak informacji a i konsekwencją niestety są takie sytuacje jak te. Bo nikt nie wie czemu nagle pędzel kosztuje 144 zł zamiast 70, skoro nie został zrobiony z innych materiałów niż wcześniej.

I to forum nie jest stworzone do atakowania blogerek przez firmy. Każda z nas poświęca czas i siebie na tworzenie recenzji. Być może są takie osoby, które nie traktują blogowania poważnie, ale umówmy się, tu pewnie jest ich mało.

Wymieniamy się tu opiniami bez żadnych "wycieczek osobistych" i bardzo proszę się dostosować. Proszę o kulturę i mniej atakujace osobiście jakieś osoby kolejne wpisy.
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując