Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-11, 17:02   #700
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale ja maluje raz na ruski rok Dzisiaj pomyslalam, ze pomaluje, to bedzie do mierzenia jak przyjda
Normalnie nie maluje - nei chce mi sie, nie przywiazuje do tego wagi Wiem, ze ładniej z lakierem, no ale....
Ale dziekuje za ostzrezenie

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------



edt jest jakby bardziej lżejszy, ten jasmin nie jest taki przytłaczajacy jak w edp.

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------



Dziękuje

To tylko niecaly rok został Ci na zuzycie. Zuzyjesz, czy oddajesz?
Zużyje bo to 30 ml. Balsam tez powinnam zużyć chociaż otworzyłam olejek myjacy z rexaline ale zostawie.

Dziewczyny jezeli lubicie kosmetyki z Bath and Body Works to dzisiaj jest promocja 2+2 gratis. Balsamy, zele i mgielki te duze sa po 35 zl. Swiece po 55. Za 110 mozna miec 4 swiece a za 70zl 4 inne prdukty. Zamowienie za min200 zl ale robilismy w pracy zbiorcze wszystkich wkrecilam
Mozna telefonicznie skladac zamowienia w Galerii Mokotow. Tyle ze dosyc przebrane wszystko.
saipan jest offline Zgłoś do moderatora