Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-12, 10:22   #2841
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Dostalam S i prezent przeprosinowy z D za przeterminowany żel. Obawiam się że nic z tego nie dla mnie ale miło z ich strony
Rozumiem że dostanę w przyszłym tygodniu setkę, jeśli ta ssytuacja z vubu się jakoś rozwiąże to w ogóle będę zadowolona

super gratisy
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
wolę Ciebie






Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Jestem tylko na sekundę, rozłożyło mnie, gluty sięgają mi do kolan, zatoki zapchane, gardło zieje ogniem Zaprawiłam się przedwczoraj na rolkach i testowałam znajomego BMW cabrioleta i mnie przewiało Na domiar wszystkiego Tż wziął też sobie dziś wolne i zamiast spokojnie się kurować to wiadomo jak to z chłopem w domu

Nie wiem co tu się dzieje, więc profilaktycznie gratuluję denek, zakupów a tym co trzeba życzę powodzenia
oj biedna zdrówka życzę!!! cofnij się do strony 80 i czytaj co się działo wczoraj - akcja Never kontra Alechandro to od razu Ci się humor poprawi
amyz jest offline Zgłoś do moderatora