Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy Semilac- cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-19, 14:22   #1440
foltynka
Zakorzenienie
 
Avatar foltynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: tam gdzie kończą się drogi zaczyna się WOLNOŚĆ...
Wiadomości: 5 711
GG do foltynka
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
tak mam tą folie, okropna najlepszabylaby w rolce ale mam takie paseczki z dr co prawda polowa to taka przezroczysta folia, do ktorej doklejona jest ta dobra, wiec pol worka do kosza... tylko te paseczki sa dosc waskie ale i tak robilam zamowienie, to zrobilam test.
http://www.dobrarada.com.pl/folia-op...iemki-3mm.html

z tego co widze, to też taka mam. widze,ze po 1 zł, albo 1,99 zł. ja kupowałam w sklepie stacjonarnym za 3 zł i się cieszyłam, że tak tanio. a taki cały pasek co pocięcia był za 15 zł dlatego to małe wzięłam ale ocenie jak wypróbuje.

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
http://www.dobrarada.com.pl/folia-ci...a-z-folii.html
Kupowałaś coś takiego? Ja wlaśnie z tego próbowała zrobić ten efekt, ale nie wyszło za dobrze i nie wiem czy to w ogóle dobra folia Jest strasznie "sztywna".


też pewnie mi pojdzie nieciekawie już z ta pocieta.
Cytat:
Napisane przez playazka Pokaż wiadomość
lovely mickey jest boski i z czarnym napewno bedzie u mnie goscil czesto a obecnie mam 008 i 103 ale niestety na zdjeciu nie moge koloru uchwycic

bardzo ładne manicure oglądałam to 103 dziś w sklepie i nie był taki żarówkowy W ogóle to nadal nie mam takiej mojej soczystej czerwieni. Tak mysle,ze 134 albo 062 popy red to może być moja czerwień jak obczaiłam na wzorniku. Dzis było dobre światło w dzien. zwykle ide do tego sklepu po południu, jest ciemno i słabo widać.
__________________

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?


kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )
foltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując