Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ktorego faceta wybrac? Serce, a rozum.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-20, 09:47   #3
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: Ktorego faceta wybrac? Serce, a rozum.

Cytat:
Napisane przez nick_jej Pokaż wiadomość
Spotykam sie juz od jakiegos czasu z zonatym mezczyzna, ktory moglby byc moim ojcem. Jestem nim zafascynowana, a na dodatek mam dzieki niemu dostatnie zycie. On jednak kocha swoja zone i nigdy od niej nie odejdzie, nas natomiast laczy przyjazn i seks, odskocznia od codziennosci. Jest to mezczyzna o jakim zawsze marzylam, wyksztalcony, inteligentny, bardzo przystojny, dba i troszczy sie o mnie. Z mojej strony to jest zauroczenie, wiem juz o tym.

Niedawno jednak poznalam poprzez internet starszego ode mnie o 10lat chlopaka (ja mam 23), ktory szuka kogos na stale, bo chce sie juz statkowac. Rowniez jest wyksztalcony, inteligentny i niebiedny. Rozmawia mi sie z nim bardzo dobrze, jednak on oczekuje juz spotkania na zywo, a ja nie wiem czy jest sens sie umowic, gdyz ani troche, jak sie okazalo po czasie, nie odpowiada mi on z wygladu :/

Co mam robic? Siedziec u boku faceta, ktory nie bedzie dla mnie nikim na stale, lecz w ktorego jestem zapatrzona i ktory mnie finansuje...
...Czy sprobowac stworzyc cos z chlopakiem, ktory jest jak mi sie wydaje dobra partia na meza, ale kompletnie nie w moim typie?
no to chyba oczywiste co robić...

po co tracić czas na niby-związek z kimś pokroju faceta z którym 'jesteś'? zobacz jakim jest człowiekiem skoro oszukuje rodzinę. warto?

masz szanse na normalne życie. nawet się nie zastanawiaj. od toksycznego romansu trzeba się odciąć. w końcu się uda
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując