Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-16, 13:29   #733
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez kiiicik Pokaż wiadomość
Dziewczyny chcę się z Wami podzielić moim "osiągnięciem"
Moja cera od wieku dojrzewania zawsze była problematyczna, wypryski, zaskórniki, nadmierna ilość sebum, jednym słowem koszmar Niedoświadczona kupowałam kosmetyki matujące, oczyszczające, przeznaczone do takich cer, co w efekcie tylko nasilało mój problem. Skóra była wysuszona, z wypryskami i do tego pojawiły się zmarszczki!
Od dwóch lat zaczęłam zgłębiać wiedzę na wizażu odnośnie pielęgnacji i myślę, że idę w dobrym kierunku. Najlepiej mi służą kwasy i produkty z BU.
Dla porównania załączam zdjęcia- pierwsze jak moja buzia wyglądała 5 lat temu, drugie jak wygląda obecnie. Mam na sobie makijaż, ale myślę, że i tak widać różnicę. Naprawdę właściwa pielęgnacja może zdziałać cuda, trzymam za wszystkich kciuki i życzę wytrwałości w dążeniu do celu!
Napisz swoje doświadczenia i sekrety ;-)
Które produkty z BU masz sprawdzone?

Ciągle bije się z myślami czy mogę używać na zmianę serum migdałowe i renew z retinolem 0.5. Ogólnie to serum z retinolem nie ma praktycznie żadnych recenzji w Internecie.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora