Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Staraczki 2022 cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-05-08, 18:09   #16
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Staraczki 2022 cz. 3

Cytat:
Napisane przez farfarae Pokaż wiadomość
Natkurka, my dajemy Vivomixx, położna ze szpitala mi poleciła i uwaga, nie miałam siły nawet tego googlować. Teraz zasnęła i śpi od godziny w kokonie, ale nie jest dziś lekko. Miałam dzisiaj robić przegląd szafy i spakować rzeczy, w które się nie mieszczę i w których się nie da karmić, no ale nie dam rady.

Dzięki za wniosek. Składałaś o sam macierzyński póki co? Dołączałaś akt urodzenia i zaświadczenie ze szpitala? Oryginały czy kopie?

Oska, to, że lekarze jednej specjalizacji i z jednego miasta się znają, to nic dziwnego [emoji4] To jest jednak specyficzne środowisko. Dostałaś inną antykoncepcję? Muszę zapytać moją położną środowiskową o ten masaż, widziałam filmiki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Chyba bede skladac od razu na calosc bo w innym wypadku to jest 100% i 70% a na calosc 81,5%. Wole chyba w te strone niz pozniej 70%.
Aktu urodzenia jeszcze nie odebralam bo zaznaczam wersje papierową. Mam tez odpis aktu w wersji elektronicznej ale tam pisze ze nie jest to zadne potwierdzenie i nie mozna sie nim poslugiwac. Jutro mąż pojedzie odebrac orginal i od razu zalatwi pesel bo nie wiem jak ogarnac pesel online.


Ja jakbym zrobila przeglad szafy to musialabym wyrzucic wszystko[emoji28] ale ja nawet po domu chodze w tshirtach. Tahirt do gory i odpinany stanik i jakos daje rade ale planuje kupic z HM jakies dwa podkoszulki zebym mogla karmic na wyjsciach ( chociaz na razie mysl ze mialabym karmic poza domem mnie stresuje). Ja jak mlody spi to nie wiem co ze sona zrobic. Czy tez spac czy cos ogarniac? Chociaz za bardzo nie mam co.
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując