Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-29, 06:40   #811
shandi
Raczkowanie
 
Avatar shandi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 141
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Reddishh Pokaż wiadomość
Kochane bardzo proszę pomóżcie mi mam problem z rudym/rudo-czerwonym (?) barwnikiem we włosach, farbowanych farbą u fryzjera, chce pozbyć się tych ciepłych rudo-czerwonych barwników i uzyskać zimny, czysty brąz.

Nie wiem co mam zrobić,co kupić w grę nie wchodzą raczej farby fryzjerskie a raczej sklepowe, mówicie tu o "mixtonach" polecicie mi jakiś, który jest dostępny w UK i niezbyt drogi?

Znalazłam taki http://www.ebay.co.uk/itm/John-Fried...item2eb6a14cd5
szampon, podobno jest dobry, jednak nie wiem czy coś mi da, bo jest do blond włosów..

Błagam na prawdę o pomoc

Załanczam zdjęcia moich włosów
A czemu farby profesjonalne nie wchodza w gre? Nie kupisz mixow ani w boots ani w superdrug'u, a to co znalazlas to jest odzywka do wlosow, nie zmienisz tym koloru. mi kiedys kolor wyplukal sie do takiego czerwonawego i polozylam wtedy farbe z CLAIROL mice'n easy 6A light ash brown. Wyszedl ciemno,ale przykryl mi ta czerwien. tylko zaczekaj zanim pobiegniesz do bootsa,dziewczyny napewno zaproponuja Ci inne,lepsze rozwiazania

Edytowane przez shandi
Czas edycji: 2011-07-29 o 06:45
shandi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując