Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba L'Oeral MAJIREL - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-26, 20:10   #12
osca17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7
Majirel L`oreal

Potrzebuje porady odnosnie farby Majirel L`oreal. Ostatnio kupilam farbe majirel 8,13. W palecie kolorow znajdowala sie w grupie chlodnych brazow. Jestem typem "lato" wiec pasuja mi chlodne odcienie i takie zdecydowanie lubie. Moj naturalny kolor wlosow to ciemny blond. Nie znosze odcieni cieplych, w tonacji zlota lub rudosci.
Jednak po przyjsciu do domu zauwazylam na opakowaniu farby opis: Light Beige Blonde,czyli jasny bezowy blond. I zglupialam...Czy ktos z was ma doswiadczenia z farbami Majirel? Jak kolory wychodza na wlosach? Czy mozna polegac na palecie kolorow ze sztucznymi wloskami przy wyborze koloru? Ten kolor ktory wybralam wydawal mi sie najbardziej zblizonym do mojego naturalnego. Mam teraz balejaz ale powoli zaczyna mi sie nudzic odwiedzanie fryzjera z czestotliwoscia co 3 miesiace. Tak wiec chce wrocic do swojego koloru lub bardzo zblizonego chlodnego odcienia ciemnego blondu lub jasnego brazu. Moze potraficie mi cos poradzic?
osca17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując