Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Praca w H&M?
Wątek: Praca w H&M?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-12, 14:27   #490
larwa86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 27
Dot.: Praca w H&M?

Cytat:
Napisane przez s_cat007 Pokaż wiadomość
Trzeba byc naprawde zdesperowanym zeby pracowac w HM'ie. Dziewczyny nie pchajcie sie w to chyba ze naprawde nie macie innego wyjscia.. Zapier*ol i ogolnie fucha dosc murzynska, jak wiekszosc prac na ciuchach

Praca w H&M jest dobra dla studentów, którzy chcieliby sobie dorobić a jak masz ambicje i kontakty (tak tak bo niestety często, chociaż nie mówię, że zawsze, po znajomości zostaje się kiero albo deco). Zarobki lepsze patrząć na całe LPP ale mniejsze niż Inditex. Znam ludzi i z lpp i z inditeksu więc wiem co piszę
Wszędzie jest za☠☠☠☠☠☠☠ jak to ładnie napisałaś, czego oczekiwałaś jak szłaś do pracy? Chyba, że się pracuje w ekskluzywnym butiku gdzie wchodzi 10 osób na dzień umówmy się Pracuję ponad 3 lata, jestem po studiach, aktualnie na l4 bo jestem w ciąży i dlatego tez odpuściłam sobie i szybko poszłam na zwolnienie własnie przez to, że taki za☠☠☠☠☠☠☠ jest

W czasie jak byłam na chodzie szkoliłam nowo przyjętych i tych, którzy z zewnątrz szkolili się na wyższe stanowiska i muszę powiedzieć, że z roku na rok coraz gorsze osoby przychodzą. Generalnie chyba się ludziom praca z zabawą pomyliłaa za darmo nie ma nic...
larwa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując