Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-07, 14:12   #4987
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Zatem wyszło to mniej więcej tak Kształt nie jest jeszcze stateczny bo nad niektórymi będę musiała jeszcze troszkę popracować jak podrosną bo wcześniej były krzywo spiłowane Muszę również popracować nad malowaniem przy skórkach. Ale czy wygląda to znośnie? I jak oceniacie wygląd w kwadratach?
Wskazujący jest równy tylko na tym zdjęciu tak wyszedł
Hmmhmm, trochę się łopatkują, ale to może dlatego, że masz jeszcze spiłowane boczki. No i podpiłowałabym jeszcze troszeczkę serdaka, bo wydaje się być za długi w stosunku do innych
Nie jest źle jak na pierwszy raz po jajkach No i przy skórkach zręcznie sobie poradziłaś
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Tak!
Ale jak??


Jakiich kwadratów? O kim mówisz?


Ja jescze nie, ale od sandałów zawsze łaty
Nie wiem
Dodatkowe pazurkowe święto? Dodatkowy lakier? Umawiamy się chlanie... pardon, świętowanie?

Aaa tak coś mi się umaniło, jakaś fatamorgana przez pododę

A najbardziej wkurzające jest to, że jak pójdę się opalać, to stóp mi nie weźmie, ale wystarczy, że skoczę na przystanek rano i pójdę na przystanek po południu i już mam pięknie wypalony pasek
Medżik...

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Akurat musiało słońce zajść jak chciałam paznokcie sfocić
No ale mam Bulbę Muszę ją zabrać do weta bo ma jedną źrenicę większą
Dobra, dobra bez takich wymówek

A ma tak stale? Może miała ten kawałek ryjka w cieniu (to znaczy: bardziej w cieniu niż drugie oko) i aparat tak wychwycił?
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora