Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jakie papiery na zarejestrowanie sie do urzedu pracy??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-24, 18:30   #3
Vanilla:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanilla:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 315
GG do Vanilla:)
Dot.: jakie papiery na zarejestrowanie sie do urzedu pracy??

Cytat:
Napisane przez Flofferek Pokaż wiadomość
hej. prosilabym o pomoc, by ktos napisal mi konkretnie jakie papiery sa potrzebne by sie zarejestrowac w urzedzie pracy i jaki jest czas oczekiwania - czy w ogole cos takiego jest?? znalazlam 1 watek ale jakos nie moglam dojsc co w koncu trzeba, dlatego prosze raz jeszcze.. a i czy to prawda ze trzeba tam byc juz o 6 rano ??!! bo wydaje mi sie ze najpierw trzeba wziac aplikacje do wypelnienia... no ale poprosze jednak o odpowiedz

z gory dziekuje

ps. kiedy mozna otrzymac zasilek dla bezrobotnych? a i czy sa jakies przeciwskazania przy rejestracji np studia dzienne??
Do rejestracji potrzebujesz świadectw ze szkoły i świadect pracy. Do tego też dowód i możliwe że zaświadczenie że się uczysz ale tego nie jestem pewna. Nie wiem dokładnie ile trwa czas oczekiwania. Co do zasiłku to musisz mieć przepracowany(udokumentow any) rok pracy-na świadectwach musi widnieć kwota zarobków nie niższa od średniej krajowej czy jakoś tak. Wejdź na stronę PUP- tam wszystko jest dokładnie opisane
Vanilla:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując