Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstępy
Wątek: Rozstępy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-05-21, 12:10   #16
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: rozstępy

Witam
Tak naprawdę nie ma cudownego leku na rozstępy, mnie regularnie wychodzą nowe od 17 roku życia, mam stałą wagę....więc to pewnie kwestia odżywiania, tendencji-uwarunkowań genetycznych i hormonów. Teraz mam 27 lat i jedyną moją refleksją jest to, że nawet usilne zapobieganie nie pomaga, ani dieta ani cud witaminki i balsamy, jak mają wyjść to wyjdą [img]icons/icon9.gif[/img]. Co do kremów do pielęgnacji, to ich działanie jest znikome, rozstępy które smarowałam leczą się identycznie jak te których nie smaruję. Prawda jest taka, że rozstępy nawet nie leczone z czasem bieleją i zmniejszają się, więc może po prostu nie należy się nimi zbytnio przejmować skoro i tak im się nie zapobiegnie ani nie ma możliwości zupełnego ich usunięcia ?! A wydawanie wielkich pieniędzy na drogie kremy, które i tak nie przywrócą nam "niemowlęcej skóry" to tylko oszukiwanie samej siebie, w końcu pęknięcie w głębi skóry to trwałe uszkodzenie, które nie zniknie ani od masowania ani smarowania zewnętrznych wartw skóry nawet "płynnym złotem"
guest jest offline Zgłoś do moderatora