Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-14, 20:16   #3854
wypad
Wtajemniczenie
 
Avatar wypad
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 966
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
A czy są tu może jakieś posiadaczki "normalnej" skóry na stopach, które używają na nie kwasów? Nie mam problemów ze stopami, wystarcza mi dobre wymoczenie w wodzie i rossmannowska tarka, jednak tak bardzo nie lubię tego robić, że chętnie wysmarowałabym je jakimś kwasem, żeby skóra zeszła sama jak z twarzy, tylko czy to w ogóle możliwe?
Ja robiłam, za pierwszym razem myślałam, że efektu nie będzie, zrobiłam salicyla 16% chyba, albo coś takiego, przez pierwsze dni skóra była tylko mocno sucha, więc na noc poleciał dermosan n+r. Na drugi dzień po kremie byłam na zakupach i podczas przymierzania butów zobaczyłam jakieś dziwne paprochy na stopach, skóra złaziła bardziej niż na twarzy Nie wiem czy to po tym kremie tak zaczęło się sypać ze stóp, czy to peeling, ale u mnie efekt był. Chyba sobie jutro zrobię, bo mi przypomniałaś Stopy po całkowitym złuszczeniu były baaardzo miękkie

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

A może i 20% to było, nie pamiętam, ale nieduże stężenie jak na stopy
wypad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując