Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-31, 19:28   #2974
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość

Hexx chyba tak, wyszło już dość spore to zamówienie (będzie z 70$ ) zastanawiam się czy nie zrobić dwóch bo dla mnie samej mało miejsca zostało w tym zamówionku. Gdyby tak jeszcze kilka osób się zdecydowało to by były dwa i by było super
Winly w takim razie jeszcze wzielabym jeden eyeliner-tylko jaki kolor wybracMoze cos z cieni bym dobrala?
Wstepnie zrobilam sobie zarys zamowienia i okazalo sie,ze kilka rzeczy z checia bym dobrala wiec mozemy sie umowic,ze wrzuc moje zamowienie do drugiej puli-co Ty na to?


Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
wpisuję się na liste przeciwniczek wesel tzn czasem lubię sobie pójśc na biesiade, ale bardzo nie chciałabym być w jej centrum to wszytsko jest takie.... tandente ? i te zbreźne przyśpiewki czy tam konkursy, ech

Podpisuje sie obiema lapkami
Nie lubie wesel,calej tej atmosfery i szumu......
Kilka bliskich osob z mojego otoczenia postawilo na swoim i byl cichy slub w USC potem cos na wzor poczestunku i tyle.Zainwestowali kase w podroz,mieszkanie itd.
Jezeli zdecyduje sie na slub to wylacznie USC i nic wiecej ale poki co droga daleka i w zasadzie nikt juz nie zadaje durnych pytan kiedy/jak/gdzie


Angel i nie mysl za wiele o efekcie koncowym,nie zadrezaj sie choc wiem,ze latwiej powiedziec niz wykonac.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora