Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-07, 12:59   #3114
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

heja..

i ja wlazłam na tę nieszczęsna stronę i jestem załamana!

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
dziewczyny, widziałyście truskawę?????????

Doliczyli do wszystkiego vat!!!!!!!!!!!!!
Cytat:
Napisane przez ywonkaa Pokaż wiadomość
No rzeczywiście wspaniała wiadomość!!!!!!

A ja tak rzetelnie strajkowałam na truskawie, że chyba już ze dwa miesiące nic nie kupiłam. Wczoraj juz miałam złamac strajk i coś sobie kliknąć, no ale stwierdziłam, że poczekam do poniedziałku i sobie na poprawe humoru, po długim weekendzie coś kupię. A teraz siędzę wkurzona na maksa.
Truskawo żegnaj!!!!
Było miło
mma to samo....
kurcze dlaczego ja nie kupiłam wczesniej??
superfit był za 106,50 teraz jest za 118 - ja w głupiej Sephorze kupię za 115!!!!!
to jakaś ja nie wiem co to!
bo nawet nie porażka!!!!!
co pisza na facebooku? na gazecei?

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość

Idiotów z nas robią. Tego się nie spodziewałam. Wygląda na to, że jednak mają w d...pie nas i nasze zakupy.
Czas przeprosić się z allegro

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

I jeszcze chamy jedne piszą to w formie bonusu. Jacy to oni dobrzy. W takim razie z automatu powinni ten vat zwracać po informaci o otrzymaniu przesyłki.
Bo teraz nie dość, że każda z nas ma pewny doliczony vat niezależnie od ilości zamówionych przedmiotów to do tego nikt już tego nie zwróci!!!!!!!
No kpina!!:ma d::ma d::ma d::ma d:

Kuźwa chyba z tych nerwów zaraz urodzę: baba::b aba:
poczekaj jeszcze z porodem! ;-) wal to

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
To są chyba żarty
Najwidoczniej Polak nie jest dla nich cennym klientem skoro skutecznie zniechęcili nas do zakupów.
Ja się wypinam na Strawberry
ja też... czekam na promocje w douglas i sephora... i kupie na allegro nawet jak ma byc drozej

Cytat:
Napisane przez madziuchna78 Pokaż wiadomość
A to szuje!!!
Nic tylko żegnaj Truskawko. Nie wiem jak bardzo duże promocje będą musieli mieć, abym sie skusiła na zakupy. Zresztą nie będę pisać gdzie mogą sobie je wsadzić bo nie chcę się wyrażać
Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
napisałam tym dupkom, że to kpina z polskiego klineta i że chyba sobie żarty robią pisząc, że to wspaniała wiadomość iż podnoszą ceny i od dzisiaj nie zwracają vatu. Mają nas za idiotów???!! Nigdy tak niegrzecznego maila jeszcze nie wysłałam ale co tam przynajmniej mi ulżyło......a oni i tak będą go mieli w d....e
przycytuj co napisałaś napiszę im to samo....

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
nie no
kpina
miałam kupić blendeda z tą zniżką
ale teraz to już niech mnie w doope cmokną

szczytem już jest to że podkład który w sephorze kosztuje 180 zł na tru teraz kosztuje ponad 2oo!!
no rzeczywiście interes jak talala!!

no to koniec truskawkowania

definitywny!!

otwieram skarbonke i sobie będę zbierać kase na poświąteczną grudniową promo w sephorze -30% i wtedy sie obkupie na cały rok
i ja!

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Nastąpiła kumulacja VATu
Cytat:
Napisane przez belcanto Pokaż wiadomość
Mejkapownia... mówisz nocnik? jestem zalamana, moj kochany syn ma swietna zabawe z bieganiem bez pieluchy, a ja laże ze sciera i mam juz dosc oduczania nie wiem jak to zrobic
a ile ten Twój synuś ma ze taka jesteś już zniechecona?
daj mu czas załapie chłopaczyna ;-) pewnie w mig!
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora