Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Żadnych kremow na noc - Hit czy kit?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-01, 12:23   #27
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Żadnych kremow na noc - Hit czy kit?

Cytat:
Napisane przez CyberCytryna Pokaż wiadomość
O(...) i po okolo 2 tygodniach widze zmiane - naprawde. rowniez w zawarotsci portfela
No bez przesady, nie powiesz chyba, że co dwa tygodnie musiałaś kupować nowe kosmetyki do pielęgnacji.

Cytat:
Napisane przez Ewuska_90 Pokaż wiadomość
A ja powiem szczerze ze cos w tym jest.
Od pawie 10 lat mam trądzik,wiec co: najpierw wszelkie serie antytradzikowe dlanastolatkow, pozniej dermatolog, kilka lat 'dorastania' do zmiany pielegnacji,w koncu dobra pielegnacja ale ciagle wszystkiego -za duzo-.
Doszło do tego, ze osoby które obiektywnie miały duuuzo wiecej syfów, wygladały bez make-upu lepiej niz ja,bo ja miałam po prostu zniszczoną skórę, która na dodatek do dzisiaj nie radzi sobie np z gojeniem i kazdy zaskórniczek pozostawia slad... Po prostu jest juz tak zniszczona (choc teraz jest lepiej). Było tez tak ze dajac skórze odpoczac od makijazu i kremów na 1 dzien w tyg, przez ten dzien dostawałam wysypu i ogolnie było jeszcze gorzej, skóra totalnie sobie nie radziła.
Powiedziałam dosc, najpierw porządnie ją nawilzyłam -i wtedy fakt, dałam solidną dawkę nawilżaczy, ale później na coraz dłuzsze momenty zostawiałam w spokoju.
Czyli teraz np rano przemywam micelem i zostawiam (jesli nie wychodze z domu czyli wersja bez filtra i pudru), dosmarowuje dopiero wtedy kiedy widze ze zaczyna sie przetłuszczac, czyli za mało nawilżenia. No i oleje.
Generalnie mniej i prosciej - i to mi o wiele bardziej pomogło na naczynka i tradzik niz wszystkie apteczne i biochemiczne kosmetyki
Musisz nawilżać twarz kilka razy w ciągu dnia? Chyba masz strasznie przesuszoną skórę.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując