Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-18, 20:28   #2139
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
a co się dzieje u Ciebie?



bardzo przykre to co piszesz dzięki Bogu że masz przy sobie tego TŻta, oby Wam się jak najlepiej żyło i zebyscie Wy stworzyli tą prawdziwą rodzinę i trzymam mocno kciuki za dziadka, niech mu się polepszy na jak najdłużej
wlasnie o to chodzi snowi...
tz jaki jest to wiecie- raz lepiej raz gorzej, ale trwa wiernie przy mnie i zawsze sluzy ramieniem... dzis w czasie pracy wpadl zobaczyc czy jeszcze spie, jak zobaczyl ze leze w lozku i wgapiam sie tepo w tv to polecial i mi jajecznice zrobil na sniadanie... chyba wiedzial ze bede tak lezec az do wyjscia do dziadka...
i przyniosl mi sniadanie do lozka, ucalowal, wytulil i wrocil do pracy... niby nic, ale dla mnie takie to wazne bylo...ciagle mowi ze mnie kocha zebym sie nie bala co bedzie... ze zawsze bedziemy razem i nigdy nie pozwoli mnie skrzywdzic...

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ok 2 ms przed smiercia
poszla na 2 tyg i wypisali na 2 tyg i znow w domu wzywala karetke ..wkoncu powiedzieli ze nie beda juz leczyc bo nie ma sensu...
zazwyczaj lekarze wiedza co mowia maja do czynienia ze smiercia i starszymi osobami na codzien
a widzisz... moj dziadek podrozuje tak szpital- dom juz 3 miesiac...
najgorszy jest ordynator- pow mojemu dziadkowi ze chyba mu sie w domu nudzi ze tak czesto wraca i ze lekow nie bierze to nie pomaga mu nic i jest gorzej, co jest nieprawda bo leki bral sumiennie.
a jak dziadek pow. ze jest taki slaby ze siasc nie moze na wizycie rano to ordynator do niego- a jak sobie po wypisie bedzie w domu radzil? a przeciez dobrze wie ze dziadek sam mieszka i sobie nie poradzi bo trzeba mieszkanie opalic w piecu i w ogole- do sklepu ponad pol kilometra, nie ma wody cieplej itp. i ordynator ze bedzie musial sobie oplacic kogos do pomocy
podly s✂✂✂✂iel
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora